Pokoje

Pokoje

Malý apartmán

Nejmenší apartmán v penzionu. Nachází se na něm celkem 2 lůžka v jedné mistnosti. Součástí apartmánu je předsíň s úložným prostorem a skříněmi. Apartmán má vlastní sociální zařízení. V penzionu je takový apartmán jediný, a to číslo 6.

Standardní apartmán

Apartmán pojme se svými čtyřmi lůžky celkem 4 osoby. Lůžka jsou umístěna v jednom pokoji. Součástí apartmánu je předsíň s úložným prostorem a skříněmi. Samozřejmostí každého apartmánu je vlastní sociální zařízení. V penzionu jsou celkem 2 apartmány tohoto typu, apartmán číslo 7 a 8.

Komfort apartmán

Apartmán Komfort je čtyřlůžkový. V ložnici se nachází manželská postel. V pokoji jsou další dvě lůžka a kuchyňský kout. Dále je v apartmánu předsíň a vlastní sociální zařízení. Apartmán má celkem 36 m2. V penzionu je jeden apartmán tohoto typu.

Velký apartmán

Velký apartmán se skládá ze dvou pokojů po dvou a třech lůžkách (celkem 5 lůžek v apartmánu). Dále má vlastní sociální zařízení a předsíň. Rozloha apartmánu je 36 m2. V penzionu jsou 4 apartmány tohoto typu.

Celá chata

Možný je i pronájem chaty. Momentálně tedy 28 lůžek v celkem 7 apartmánech. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení. Cena penzionu i apartmánů se neodvíjí od počtu ubytovaných osob. Více informací naleznete v ceníku.