O Penzionu

Penzion u Zvonu, exteriér, O penzionu

O penzionu

Vítejte na stránce O Penzionu.
Povíme Vám zde něco málo o tom, jak je penzion zařízený, co se nachází v blízkém okolí, a co od penzionu můžete očekávat.

Penzion se nachází v Libereckém kraji mezi Bedřichovem a Janovem nad Nisou. Pozemek leží mimo hlavní silnici, a je tak tichý a pro děti bezpečný. Do penzionu si smíte přivézt i své domácí mazlíčky. V penzionu je také možné provozovat různé akce, workshopy, školení apod. Díky své atraktivní lokalitě nabízí mnoho možností vyžití v blízkém i širším okolí. Penzion je otevřen celoročně a rezervovat lze buď jednotlivé apartmány, nebo celý penzion.

Zařízení penzionu

Celková kapacita chalupy je 34 lůžek rozdělených do 8 apartmánů. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, apartmán Komfort má navíc kuchyňský kout. Cena pronájmu se odvíjí od počtu a typu rezervovaných apartmánů za noc, nikoli od počtu osob.
Typy apartmánů jsou: Malý, Standardní, Velký a Komfort.
Apartmán Komfort se od ostatních liší mimo jiné tím, že se v něm nachází kuchyňský kout.

Cena zahrnuje lůžkoviny, úklid pokojů a spotřeba energií a vody. Spolu s těmito službami budete mít navíc k dispozici palivové dřevo do ohniště, které je u venkovního posezení. Ceny nezahrnují rekreační poplatky. Parkování na pozemku penzionu je celoročně zdarma.
Lyže či kola si můžete uložit v naší úschovně.

Společenská místnost potěší různými hrami, stolním fotbalem a šipkami. Dále zde máme dětský koutek a televizi. Pro děti se na pozemku nachází mimo jiné houpačka, skluzavka a pískoviště.

Stravování

Penzion nevlastní restauraci, a ani žádné jiné stravování nenabízí. Ubytovaní mají k dispozici společnou kuchyni a prostornou jídelnu s barem.

Ve vybavení společné kuchyně naleznete 2 sporáky, 3 chladničky s mrazákem, 3 rychlovarné konvice, 2 mikrovlnné trouby a veškeré potřebné nádobí. Jídelna s barem pak poskytne dále chladničku na nápoje, výčepní zařízení a sklo na nápoje. Celkem je v jídelně 34 míst k sezení.

Okolí penzionu

Poblíž penzionu se nachází ski areál Bedřichov se 7 sjezdovkami, z nichž jedna je červená a zbylé modré. Dále nabízí lyžařskou školu a servis a půjčovnu lyží, nebo také noční lyžování.
S prudšími svahy se na východ od penzionu nachází ski areál Tanvaldský špičák s jednou černou, třemi červenými a čtyřmi modrými sjezdovkami. Na vrcholu Tanvaldského špičáku stojí rozhledna s restaurací. Poté, co vystoupáte 101 schodů Vás z rozhledny čeká krásný výhled do okolí.
 
Nedaleko penzionu se nachází rozsáhlá síť běžkařských upravovaných tras – Jizerská magistrála, která je v teplejších ročních obdobích oblíbená cyklisty. Zhruba 15 kilometrů od penzionu pak můžete vystoupat na Ještěd a navštívit restauraci umístěnou pod vysílačem.

Za kulturními zážitky můžete navštívit Liberec, kde naleznete například zoo, botanickou zahradu nebo IQLandii. Další krásná města v okolí jsou Jablonec nad Nisou nebo Železný Brod. V létě pak jistě oceníte přehradu Bedřichov, která je hojně využívána jako přírodní koupaliště.

Závěrem

Penzion vlastnilo mnoho majitelů. Od té doby prošel spoustou změn a nyní jej rekonstruuji i já. Vlastníkem Penzionu U Zvonu jsem se stal v roce 2020, první návštěvníky přijímáme od 1. 7. 2020.

Bývalí majitelé po sobě mimo jiné zanechali mnoho prázdných, nefunkčních webových stránek, které se na internetu stále vyskytují. Intenzivně pracujeme na tom, abychom byli první, na koho narazíte, a kde budete dohledávat všechny potřebné informace o našem penzionu.

Pokud byste chtěli pomoct náš penzion zviditelnit, zanechte nám prosím recenzi buď přímo na těchto stránkách v sekci Návštěvní kniha, nebo na recenzích od Googlu. Díky Vašim recenzím můžeme Váš zážitek co nejvíce zpříjemnit a vylepšit penzion tak, aby v něm bylo co nejvíce spokojených zákazníků. Zároveň tak můžete nechat ostatním zákazníkům své tipy na výlety do okolí a ukázat jim, proč by si měli vybrat právě náš penzion.

Přeji krásný pobyt a snad se k nám budete vracet s úsměvem na tváři.
S pozdravem,
Aleš Hejduk, majitel penzionu U Zvonu

back to top button